„Synteza dekady i scenariusze przyszłości” – to hasło przewodnie X Konferencji “Nafta – Chemia”, która miała miejsce 10 grudnia 2014 r. w Warszawie. Wydarzenie jak co roku zgromadziło czołowych przedstawicieli branży naftowej i chemicznej, ekspertów, polityków.
- Polska nafta – dokonania i dylematy
- Branża chemiczna w Polsce. Próba podsumowania. Wizje rozwoju
- Produkty, koszty, marże. Na co stawia chemia?
- Chemia i petrochemia – droga do niezależności
Wypowiedzi Dyrektora INS Cezary Możeńskiego w dyskusji można znaleźć na portalu wnp.pl
http://gazownictwo.wnp.pl/ceny-gazu-niepewne-sa-szanse-na-tanszy-surowiec,240352_1_0_0.html
http://chemia.wnp.pl/grupa-azoty-chce-utrzymac-pozycje-na-rynku-nawozow,240344_1_0_0.html
Konferencję zakończyła uroczystość nadania tytułów „Człowieka Dekady – Tego, który zmienił polską Naftę i Chemię”.
http://chemia.wnp.pl/tytuly-tego-ktory-zmienil-polska-nafte-i-chemie-nadane,240363_1_0_0.html



