Sympozjum Nauka i Przemysł 2023

Czas czytania: 3min

W dniach 27-29 czerwca 2023r. w Lublinie odbyło się Ogólnopolskie Sympozjum Nauka i Przemysł – metody spektroskopowe w praktyce, nowe wyzwania i możliwości”, w którym uczestniczyło ponad 100 uczestników z całej Polski.

Głównym celem sympozjum była wymiana doświadczeń, informacji na temat aktualnie prowadzonych badań oraz nawiązanie współpracy naukowej. Spotkanie badaczy stanowiło również okazję do zaprezentowania dorobku naukowego, nowoczesnych procedur i badań analitycznych.

W wydarzeniu aktywnie uczestniczyli pracownicy Łukasiewicz – INS prezentując wyniki naukowe z Zakładu Analitycznego (Joanna Baran, Alicja Drozd, Urszula Ryszko) oraz z Grupy Badawczej Tworzywa Biodegradowalne (Justyna Ostrowska, Karolina Sołtan).

Link do monografii z Sympozjum

 

 

 

Data publikacji: 2023-07-07

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds