W dniu 15 kwietnia 2025 roku w Puławskim Parku Naukowo – Technologicznym odbyło się spotkanie zastępców dyrektorów ds. badawczych Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz zorganizowane przez Łukasiewicz – INS. Spotkanie to wpisuje się w cykl regularnych konsultacji w gronie przedstawicieli Centrum Łukasiewicz i zastępców dyrektorów ds. badawczych poszczególnych Instytutów, których celem jest analiza kluczowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem i rozwojem obszaru badawczego Sieci.
Puławskie spotkanie stanowiło dobrą okazję do zapoznania naszych gości z infrastrukturą badawczą Łukasiewicz – INS. Uczestnicy wizytowali Laboratorium Wysokich Ciśnień, Centrum Badawcze Nawozów oraz Laboratorium Analityczne, gdzie zostali zapoznani z profilem działalności, możliwościami badawczymi i zastosowaniem efektów w różnych gałęziach gospodarki.
Data publikacji: 2025-04-24




