Promocja doktorska Magdaleny Turkowskiej

Czas czytania: 3min

25 maja 2024 roku dr inż. Magdalena Turkowska, pracownik Grupy Badawczej Chemia Nieorganiczna w Gliwicach odebrała dyplom doktorski podczas promocji doktorskiej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Badaczka uzyskała stopień doktora nauk chemicznych w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, w dyscyplinie nauki chemiczne.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej pn. „Badania nad metodami rozdzielania niobu i tantalu oraz opracowaniem metod oznaczania tantalu w związkach niobu” odbyła się w dniu 22.11.2023r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Data publikacji: 2024-05-31

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds