Pracownik ŁUKASIEWICZA – INS wśród laureatów stypendium MNiSW

Czas czytania: 3min

Dr inż. Jakub Rajewski, pracownik Łukasiewicza – Instytutu Nowych Syntez Chemicznych znalazł się w gronie tegorocznych laureatów, którzy otrzymali stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Ministerstwo uhonorowało stypendiami 211 wybitnych młodych naukowców (spośród 1,5 tys. wniosków o przyznanie stypendium), na które przeznaczy ponad 40 mln złotych.

Stypendia zostały ufundowane dla młodych naukowców, którzy prowadzą innowacyjne badania naukowe na wysokim poziomie i cieszą się znacznym dorobkiem naukowym o międzynarodowym zasięgu. Przyznano je osobom, które spełniły te warunki oraz które w dniu podjęcia decyzji o przyznaniu tego świadczenia posiadały status młodego naukowca (są doktorantami lub nauczycielami akademickimi) i nie posiadały stopnia doktora albo posiadają stopień doktora, od uzyskania którego nie upłynęło 7 lat.

 

Gratulujemy!

 

Więcej na temat:

 

Data publikacji: 2019-11-18

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds