Podziękowanie za współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie

Czas czytania: 3min

Od kilku lat INS współpracuje z Wydziałem Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w zakresie doświadczalnictwa i oceny skuteczności działania nawozów INSOL. Współpraca doceniona została przez Władze Wydziału OiAK, które w czasie uroczystości 45 lecia działalności Wydziału Ogrodniczego uhonorowały Dyrektora Cezarego Możeńskiego pamiątkowym medalem.

Obchody jubileuszu połączone były z Międzynarodową Konferencją Naukową pt.: „ Ogrodnictwo w kształtowaniu jakości życia ” w której udział wzięli przedstawiciele Instytutu Nowych Syntez Chemicznych. (18-19.06.2015).

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds