Łukasiewicz – INS z tytułem Ambasadora Innowacyjności w 2024 roku

Czas czytania: 3min

Podczas VI edycji Międzynarodowego Forum Gospodarczego, organizowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki (Chorzów, 5-6.06.2024) Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych otrzymał tytuł Ambasadora Innowacyjności w 2024 roku za wkład w rozwój innowacji w Polsce, za przyszłościowe nieszablonowe myślenie, pionierskie projekty, nowe idee i niezwykłe rozwiązania.

W imieniu Instytutu nagrodę odebrał dr hab. Paweł Kowalik, będący jednocześnie prelegentem w panelu dyskusyjnym pt. Zielona transformacja – zrównoważony rozwój.

Międzynarodowe Forum Gospodarcze (MFG) to jedno z cyklicznych wydarzeń biznesowo-gospodarczych w kraju. która łączy konferencję merytoryczną z szeroką ofertą spotkań biznesowych. Uczestnicy MFG poruszają najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące rozwoju gospodarki oraz wiele innych ważnych tematów dla przedsiębiorczości.

 

 

Data publikacji: 2024-06-17

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds