Łukasiewicz – INS po raz 10-ty na Nitrogen + Syngas

Czas czytania: 3min

Łukasiewicz – INS razem z Grupą Azoty już po raz dziesiąty zaprezentował swoją ofertę podczas 36 edycji konferencji Nitrogen + Syngas w Barcelonie (6-8.03.2023) zaznaczając swoją obecność w branży jako producent katalizatorów i dostawca technologii dla przemysłu azotowego i chemicznego.

Konferencja Nitrogen + Syngas, jak co roku skupiła społeczność związaną z branżą azotową i gazem syntezowym: producentów nawozów, ekspertów branżowych oraz przedstawicieli firm dostarczających technologie, produkty i usługi dla przemysłu azotowego. Wzięło w niej udział 600 uczestników z 48 krajów, ponad 80 wystawców zaprezentowało swoja ofertę i wygłoszonych zostało 60 referatów.

Tematami przewodnimi tegorocznej edycji wydarzenia była efektywność energetyczna i technologie niskoemisyjne do produkcji niebieskiego i zielonego amoniaku, wodoru i metanolu, z dedykowaną ścieżką dotyczącą innowacji w zakresie zrównoważonego rozwoju i dekarbonizacji.

 

Data publikacji: 2023-03-22

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds