Laboratorium Tworzyw Biodegradowalnych – Konferencja prasowa w PPN-T

Czas czytania: 3min

2 marca 2015 roku w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się konferencja prasowa poświęcona zakończeniu prac i oddaniu do użytku rozbudowanego Laboratorium Tworzyw Biodegradowalnych.

Szczegóły na stronie:
PPNT

Zdjęcie:

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds