W dniach 15-17.09.2015r. w hotelu „Arłamów” k. Ustrzyk Dolnych odbyła się Konferencja Producentów i Użytkowników Polskich Katalizatorów.
Organizatorami Seminarium byli Instytut Nowych Syntez Chemicznych oraz Grupa Azoty S.A. Oprócz przedstawicieli firm krajowych w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm z Ukrainy, Czech, Słowacji, Austrii, Niemiec, Holandii, Rosji.
Podczas konferencji zaprezentowanych zostało 19 referatów przygotowanych przez INS i przedstawicieli polskich Zakładów Nawozowych dotyczących użytkowania katalizatorów oraz procesów przygotowania gazów syntezowych i produkcji amoniaku. Seminarium wspierane było przez szereg sponsorów związanych z branżą chemiczną, którzy również mieli okazję zaprezentować się podczas sesji wykładowych.
Za wsparcie dziękujemy firmom:
- Rohrer Richter Technology
- Calderys
- Schmidt+Clemens
- Quest Integrity Group
- Nalco
- Remzap
- Mezap
- UTE
- Gemaco sa
- Medson
- Siemens
Data publikacji: 2015-09-22







