Konferencja Producentów i Użytkowników Polskich Katalizatorów – 2018

Czas czytania: 3min

W dniach 2-5.10.2018 r. w Hotelu Hilton Gdańsk odbyła się kolejna edycja Konferencji Producentów i Użytkowników Polskich Katalizatorów organizowanej przez Instytut Nowych Syntez Chemicznych oraz Grupę Azoty S.A – dostawców technologii i katalizatorów dla przemysłu nawozowego i petrochemicznego.

Oprócz przedstawicieli wszystkich producentów krajowych (spółki Grupy Azoty S.A, Anwil S.A., PKN Orlen S.A., Lotos S.A.) oraz środowisk naukowych (UMCS, ICHP) w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm z Węgier, Niemiec, Holandii, Białorusi, Rosji, Wielkiej Brytanii. Łącznie w konferencji brało udział ponad 140 słuchaczy z ponad 30 firm.

Podczas konferencji zaprezentowane zostały 22 referaty przygotowane przez pracowników INS i przedstawicieli zakładów nawozowych i petrochemicznych dotyczące zagadnień związanych z modernizowanymi instalacjami i użytkowanymi katalizatorami. Seminarium wspierane było również przez szereg partnerów konferencji związanych z branżą chemiczną, którzy mieli okazję zaprezentować się podczas sesji wykładowych.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie firmom:

  • Samson
  • Rohrer Richter Technology
  • Heraeus
  • Calderys
  • Bibus Metals
  • Greens Combustion
  • Refinery Group
  • Mezap
  • Nalco Polska
  • Remzap
  • Umicore
  • Magnetische Pruefanlagen
  • Schmidt + Clemens

Data publikacji: 2018-10-12

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds