Konferencja Producentów i Użytkowników Polskich Katalizatorów

Czas czytania: 3min

W dniach 17-19.09.2014 r. w hotelu „Dolina Charlotty” w Strzelinku k. Słupska odbyła się tegoroczna Konferencja Producentów i Użytkowników Polskich Katalizatorów.

Instytut Nowych Syntez Chemicznych wraz z Grupa Azoty S.A., gospodarze spotkania, mieli zaszczyt gościć ponad 120 przedstawicieli firm krajowych i zagranicznych, z takich krajów jak Węgry, Ukraina, Rosja, Niemcy, Holandia.
Podczas konferencji zaprezentowanych zostało 10 referatów przygotowanych przez pracowników INS oraz przedstawicieli polskich zakładów chemicznych, dotyczących użytkowania katalizatorów i procesów, w których są one wykorzystywane.

Konferencja wspierana była również przez sponsorów związanych z branżą chemiczną. Znaleźli się wśród nich:

  • Rohrer Richter Technology GmbH UTE Ltd.
  • Schmidt+Clemens GmbH
  • Omega Engineering Sp. z o.o.
  • Nalco Sp. z o.o.
  • Remzap Sp. z o.o.
  • Mezap Sp. z o.o.
  • Calderys GmbH Sp. z o.o.
  • Gemaco sa
  • S&A S.A.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Szanownym Gościom konferencji za aktywny udział oraz Sponsorom za niezawodne wsparcie, życząc Wam i sobie dalszej owocnej współpracy.

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds