Kiermasz Świąteczny „Z sercem dla Oli”

Czas czytania: 3min

W dniach 12-13 grudnia 2024 roku nasz instytut zorganizował niezwykły Kiermasz Świąteczny, który miał na celu wsparcie Oli, córki naszego kolegi, walczącej z chorobą.

Z radością i wzruszeniem informujemy, że dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać łącznie 7404 zł! To piękny dowód na to, jak wielką moc ma wspólnota, gdy łączy siły w szlachetnym celu.

Serdecznie dziękujemy za Wasze otwarte serca, wsparcie oraz wspólnie spędzony czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Życzymy Oli wiele zdrowia, a jej rodzicom siły i wytrwałości w dalszej walce o zdrowie dziecka

Dziękujemy, że jesteście z nami i że okazaliście swoje serce dla Oli.

Razem możemy więcej!

Data publikacji: 2024-12-18

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds