INS odznaczony za wysoki standard bezpieczeństwa technicznego

Czas czytania: 3min

Instytut Nowych Syntez Chemicznych otrzymał Dyplom sygnowany przez Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rozwoju Mateusza Morawieckiego i Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego Andrzeja Ziółkowskiego w uznaniu efektywnej współpracy w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych, utrzymywania wysokiego standardu bezpieczeństwa technicznego oraz wkładu w rozwój gospodarczy Polski.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele UDT Dyrektor Oddziału UDT w Lublinie Stanisław Olek, kierownik Działu Urządzeń Ciśnieniowych w Puławach Bronisław Gaca oraz przedstawiciele INS z Dyrektorem Cezarym Możeńskim na czele.

Data publikacji: 2017-01-05

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds