INS na Polsko-Afrykańskim Forum Rolno-Spożywczym w Nicei

Czas czytania: 3min

W dniach 27-29 maja w Nicei we Francji odbyło się Polsko-Afrykańskie Forum Rolno-Spożywcze dedykowane polsko-afrykańskiej wymianie handlowej. W trakcie Forum odbyły się konferencje i indywidualne spotkania biznesowe. INS reprezentował dr Piotr Rusek.

Forum było okazją do promocji innowacyjnych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w polskim rolnictwie, w takich dziedzinach jak produkcja, przetwórstwo, nawożenie czy nowoczesne maszyny rolnicze. Wyjazd został zorganizowany przez Województwo Lubelskie w ramach Projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2007-2013, działanie 2.4 Marketing gospodarczy Schemat B.

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds