W dniach 20-21 czerwca 2023 roku odbyło się Innovatorium Łukasiewicza, wydarzenie skupiające przedstawicieli nauki i biznesu z kraju i za granicy. O wspólnych pomysłach projektowych i wdrożeniowych, sposobach ich finansowania oraz naszej roli w Europejskiej Przestrzeni Badawczej i wprowadzaniu innowacji na rynek rozmawialiśmy w trakcie sesji plenarnych, w ramach areny prezentacji pomysłów i na stoiskach prezentujących nasze najnowsze realizacje.
W tym roku zaprezentowaliśmy ekstrakty roślinne, pozyskiwane za pomocą ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla. Pozyskiwane w zielonym procesie esencje z roślin wzbudziły ogromne zainteresowanie odwiedzających nasze stoisko.
Zachęcamy do udziału w kolejnym Innovatorium. Do zobaczenia za dwa lata.
Data publikacji: 2023-06-23



