Granulacja 2023

Czas czytania: 3min

W dniach 17-19 maja 2023 r. w Kazimierzu Dolnym odbyło się XII Ogólnopolskie Sympozjum GRANULACJA 2023, na którym spotkali się przedstawiciele nauki i przemysłu zainteresowani rozwojem i nowymi zastosowaniami technik granulacji oraz wymianą doświadczeń z wdrożonych i eksploatowanych instalacji.

Na Sympozjum wygłoszono 19 referatów, w tym cztery przez pracowników Łukasiewicz – INS.

Organizatorami wydarzenia byli:

  • Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział w Puławach
  • Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych
  • Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.
  • PROZAP Sp. z o.o. w Puławach

 

Data publikacji: 2023-05-23

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds