Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych na NetZero Energy & H2POLAND 2025

Czas czytania: 3min

W dniach 8-10 kwietnia 2025 roku przedstawiciele Łukasiewicz – INS uczestniczyli w wydarzeniu NetZero Energy & H2POLAND 2025, które odbyło się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

To jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce poświęcone energetyce, dekarbonizacji przemysłu oraz technologiom wodorowym, łączące formułę konferencyjno-wystawienniczą.

Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli nauki, przemysłu, administracji i sektora energetycznego, tworząc przestrzeń do prezentacji innowacyjnych rozwiązań i wymiany doświadczeń w zakresie transformacji energetycznej.

Ważnym elementem tego wydarzenia były także ciekawe i merytoryczne wykłady oraz dyskusje panelowe, w których poruszano takie zagadnienia jak:

  • przyszłość gospodarki wodorowej w Europie,
  • dekarbonizacja przemysłu chemicznego,
  • znaczenie innowacji technologicznych w kontekście neutralności klimatycznej.

Udział w NetZero Energy & H2POLAND 2025 był doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji z partnerami przemysłowymi, promocji potencjału badawczego Instytutu oraz aktywnego udziału w dialogu dotyczącym przyszłości energetyki i przemysłu.

 

 

Data publikacji: 2025-04-24

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds