Stypendia naukowe wręczone

Czas czytania: 3min

1 lutego 2022 r. w Zespole Szkół Technicznych w Puławach odbyło się uroczyste rozdanie stypendiów naukowych dla najzdolniejszej młodzieży. Stypendia zostały wręczone przez Janusza Igrasa, dyrektora Łukasiewicz – Instytutu Nowych Syntez Chemicznych oraz Henryka Głosa, dyrektora placówki.

Uroczystość była efektem umowy sponsoringowej podpisanej pod koniec 2021 r. w Puławach, w ramach której Instytut ufundował stypendia dla 10 uczniów.

Zależy nam, aby wyłuskiwać najlepszych absolwentów szkół średnich jak również szkół wyższych którzy w przyszłości mogą wzmocnić kadrę Instytutu i przyczynić się do jego dalszego rozwoju – powiedział Janusz Igras, dyrektor Łukasiewicz – INS.

Stypendystom gratulujemy znakomitych wyników w nauce i mamy nadzieję, że pomoc finansowa zmotywuje ich do dalszego rozwoju.

 

Data publikacji: 2022-02-07

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds