Podpisanie listu intencyjnego o zacieśnieniu współpracy z Grupą Azoty SA

Czas czytania: 3min

W Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyło się wczoraj (8.02.2018) uroczyste podpisanie listu intencyjnego ws. zacieśnienia i usystematyzowania współpracy pomiędzy Grupą Azoty SA a Instytutem Nowych Syntez Chemicznych (INS). W obecności wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka, inicjatora wydarzenia, dokument podpisali: dr Wojciech Wardacki, prezes zarządu Grupy Azoty, prof. dr hab. inż. Janusz Igras, dyrektor Instytutu.

W uroczystości prowadzonej przez pana Marka Wieczerzaka, doradcę wojewody lubelskiego, uczestniczyli także dr Grzegorz Kądzielawski, wiceprezes zarządu Grupy Azoty, oraz dr Marcin Konkol, sekretarz naukowy INS.

Więcej informacji o wydarzeniu:

Data publikacji: 2018-02-09

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds