W dniach 3-5.10.2017 r. w hotelu Galaxy w Krakowie odbyła się Konferencja Producentów i Użytkowników Polskich Katalizatorów.
Organizatorami Konferencji byli polscy producenci katalizatorów dla przemysłu nawozowego i petrochemicznego: Instytut Nowych Syntez Chemicznych oraz Grupa Azoty S.A. Oprócz przedstawicieli firm krajowych w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm z Węgier, Czech, Słowacji, Niemiec, Litwy, Holandii, Belgii, Ukrainy, Rosji, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych. Łącznie w konferencji brało udział ponad 150 słuchaczy.
Podczas konferencji zaprezentowanych zostało 21 referatów przygotowanych przez INS i przedstawicieli Zakładów Nawozowych oraz Petrochemicznych dotyczących modernizacji instalacji oraz użytkowania katalizatorów. Seminarium wspierane było również przez szereg sponsorów związanych z branżą chemiczną, którzy mieli okazję zaprezentować się podczas sesji wykładowych.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie firmom:
- Heraeus
- Rohrer Richter Technology
- Calderys
- Bibus Metals
- Greens Combustion
- Krastsvetmet
- Mezap
- Nalco
- Remzap
- Samson
- Seven Refractories
- BD Energy Systems
Data publikacji: 2017-10-12






