Sympozjum Nauka i przemysł – wyjazdowa sesja w Puławach

Czas czytania: 3min

22.06.2017 w Puławach odbyła się sesja X Ogólnopolskiego Sympozjum „Nauka i przemysł – metody spektroskopowe w praktyce, nowe wyzwania i możliwości”. Konferencja jest organizowana przez Wydział Chemii UMCS, PTChem i Instytut Nowych Syntez Chemicznych.

Uczestnicy zwiedzili Instytut – Centrum Badawcze Nawozów, Wytwórnię katalizatorów, Laboratorium Związków Bioaktywnych i Laboratorium Tworzyw Biodegradowalnych.

Tematyka Konferencji obejmuje zagadnienia związane m.in. z: naukami chemicznymi, chemią koordynacyjną, chemią supramolekularną, nanomateriałami, ochroną środowiska, medycyną, farmacją i biochemią, środkami bioaktywnymi i chemią kosmetyczną, adsorpcją i katalizą, przemysłem chemicznym oraz chemią rolną.

Więcej na temat:

Program konferencji:

Data publikacji: 2017-06-23

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds