XV Konferencja Dyrektorów Instytutów Badawczych MR zakończona

Czas czytania: 3min

XV Konferencja Dyrektorów Instytutów Badawczych Ministerstwa Rozwoju zakończyła swoje obrady w dniu 19 kwietnia br. Licznie uczestniczyli w niej przedstawiciele praktycznie wszystkich instytutów nadzorowanych przez MR, którzy wysłuchali i żywo dyskutowali nad wystąpieniami przedstawionymi przez zaproszonych Gości, w tym przez Panią Jadwigę Emilewicz, Podsekretarza Stanu w MR, Pana Piotra Dardzińskiego, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Pana Leszka Grabarczyka, Zastępcę Dyrektora NCBR.

Przed rozpoczęciem obrad zainteresowani uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się pokrótce z działalnością naszego Instytutu, zwiedzając zakłady badawcze, specjalistyczne laboratoria i instalacje doświadczalne (relacja fotograficzna w załączeniu).

Data publikacji: 2016-04-22

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds