Konferencja Producentów i Użytkowników Polskich Katalizatorów

Czas czytania: 3min

W dniach 15-17.09.2015r. w hotelu „Arłamów” k. Ustrzyk Dolnych odbyła się Konferencja Producentów i Użytkowników Polskich Katalizatorów.

Organizatorami Seminarium byli Instytut Nowych Syntez Chemicznych oraz Grupa Azoty S.A. Oprócz przedstawicieli firm krajowych w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm z Ukrainy, Czech, Słowacji, Austrii, Niemiec, Holandii, Rosji.

Podczas konferencji zaprezentowanych zostało 19 referatów przygotowanych przez INS i przedstawicieli polskich Zakładów Nawozowych dotyczących użytkowania katalizatorów oraz procesów przygotowania gazów syntezowych i produkcji amoniaku. Seminarium wspierane było przez szereg sponsorów związanych z branżą chemiczną, którzy również mieli okazję zaprezentować się podczas sesji wykładowych.

Za wsparcie dziękujemy firmom:

  • Rohrer Richter Technology
  • Calderys
  • Schmidt+Clemens
  • Quest Integrity Group
  • Nalco
  • Remzap
  • Mezap
  • UTE
  • Gemaco sa
  • Medson
  • Siemens

Data publikacji: 2015-09-22

Dowiedz się więcej

Przeczytaj Również

This will close in 0 seconds